Sprzęgła magnetyczne

MANFLEX Sprzęgła magnetyczne

Firma Manflex oferuje modernizację jednostek dozujących, a w szczególności dobór i montaż sprzęgieł magnetycznych, które pozwalają na eliminację wycieków z maszyny. Są one dostosowywane w taki sposób, aby pozwalały na uzyskanie pełnej sprawności sprzętu, co z kolei przełoży się na efektywność procesu produkcyjnego bądź technologicznego.

Dobierane przez nas sprzęgła charakteryzują się nie tylko doskonałą szczelnością, ale również sprawnością działania, zapewniającą odpowiednie zabezpieczenie przeciążeniowe. Wykonanie z materiałów wysokiej jakości przekłada się także na ogromną wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych, niezależnie od generowanych obciążeń i warunków pracy. Ponad 20 lat doświadczenia w branży oraz bogata wiedza pozwala naszym specjalistom zaoferować profesjonale doradztwo i pomoc w doborze najlepszych rozwiązań, dostosowanych do konkretnych potrzeb. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez przygotowany formularz online.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt