Głowice mieszające Krauss Maffei

MANFLEX Głowice mieszające Krauss Maffei (regeneracja, serwis, naprawa)

Urządzenia produkowane przez niemieckie przedsiębiorstwo Krauss Maffei są cenione ze względu na wysoką jakość wykonania oraz uniwersalność działania. Kryteria te spełniają również głowice mieszające firmy, które są wykorzystywane w procesach technologicznych i produkcyjnych. Producent od wielu lat wzbudza zaufanie klientów, dlatego jego wyroby są kupowane bardzo chętnie.

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi naprawy, serwisu oraz regeneracji głowic mieszających Krauss Maffei. Nasi specjaliści doskonale znają ich budowę oraz sposób działania, dlatego są w stanie zrealizować zlecone im zadania w sposób bardzo szybki i sprawny. Wpływ na to ma również bogaty zestaw części i uszczelnień do głowic tej marki. Dzięki temu nie ma problemu niepotrzebnego przedłużania naprawy, spowodowanego chociażby koniecznością długiego oczekiwania na konkretne elementy budowy głowic.

W każdym przypadku nasi fachowcy dokonują dokładnej diagnostyki, która pozwala na określenie problemu, ocenę stanu sprzętu, a także przygotowanie planu działania. Naprawa przeprowadzana jest z użyciem nowoczesnych technik i narzędzi. Podobnie jak serwis, który pozwoli w szybki sposób przywrócić sprawność dostarczonych nam głowic mieszających.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Głowice mieszające Krauss Maffei

Realizujemy również usługi związane z kompleksową regeneracją urządzeń Karuss Maffei. Wszystkie niezbędne części oraz uszczelnienia zostają wymienione. Do tego dochodzi także szlif i obróbka termiczna. Głowica mieszające jest również poddawana testom statycznym oraz dynamicznym, co daje gwarancję uzyskania pełnej sprawności oraz odpowiedniej żywotności sprzętu. Na każdą wykonaną przez nas naprawę nakładamy gwarancję.

Wszystko to przekłada się na kompleksową realizację związanych z odnowieniem, naprawą bądź serwisowaniem dostarczanych urządzeń. Zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez formularz online i zgłoszenia typu awarii, a także urządzenia, które wymaga naprawy. Zapewniamy realizację w możliwe najkrótszym czasie.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt