Głowice mieszające Cannon

MANFLEX Głowice mieszające Cannon (regeneracja, serwis, naprawa)

Głowice mieszające firmy Cannon są produkowane w różnych wariantach, wykorzystywanych między innymi w procesach wytwórczych. Gwarantują sprawną obróbkę, przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych oraz pełnej efektywności działania. Nasza firma oferuje usługi naprawcze, serwisowe i regeneracyjne tych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności jak najszybszego przywrócenia pełnej sprawności tych sprzętów, co pozwoli na wznowienie procesów realizowanych w firmie. Dlatego też korzystamy z nowoczesnych technik oraz narzędzi, a w naszym wyposażeniu znajduje się mnóstwo części kompatybilnych z głowicami mieszającymi właśnie tego producenta. Daje to gwarancję niezwykle sprawnej realizacji – nasi Klienci mogą być spokojni o to, że wykonamy ją w możliwe najkrótszym terminie.

Dzięki bogatemu wyposażeniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, usługi naprawcze są przeprowadzane w sposób kompleksowy. Najpierw przeprowadzamy diagnostykę, która pozwala ocenić stan urządzenia, a także zaproponować Klientom dalsze działanie. W ten sposób przygotowujemy również dokładną wycenę. Dzięki temu, Klienci przez cały czas mają kontrolę nad wydatkami. Następnie przeprowadzany jest proces naprawczy.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Głowice mieszające Cannon

W ofercie naszej firmy znajdują się również usługi serwisowe, obejmujące każdy model głowic mieszających Cannon. W ten sposób możliwe staje się błyskawiczne przywrócenie sprawności głowicy. To samo tyczy się regeneracji. Wszystkie najważniejsze części oraz uszczelnienia zostają wymienione. Głowice zostają poddana również szlifowi, obróbce termicznej, a także testom statycznym i dynamicznym. Pozwala nam to dać gwarancję, że urządzenie nie tylko odzyska swoje właściwości, ale również zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczone na przyszłości. Przełoży się to na bezawaryjne działanie przez bardzo długi czas. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przygotowany formularz online.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt