Serwis głowic mieszających

MANFLEX Serwis głowic mieszających

Żeby zapewnić nieprzerwaną pracę urządzeń, oferujemy serwis głowic mieszających. Specjalizujemy się w wymianie zużywających się i zepsutych podzespołów w urządzeniach uznanych na rynku marek, takich jak Krauss Maffei, Hennecke, Cannon oraz Elastogran. Gwarantujemy pomoc techniczną na najwyższym poziomie i 100% satysfakcji.

Wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza pozwalają naszym specjalistom na fachowe wykonywanie nawet skomplikowanych usług serwisowych. W tym celu wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i nowoczesne technologie. Pozwalają one w szybki, skuteczny i trwały sposób pozbyć się wszelkiego rodzaju usterek. Zużywające i zepsute części wymieniamy na nowe, w pełni sprawne. Stosujemy podzespoły renomowanych producentów, wykonane z materiałów najwyższej jakości. To gwarancja ich efektywnego działania i długiej żywotności. Nasze wyposażenie składa się z ogromnej ilości tego typu części oraz elementów, które mają kluczowe znaczenie dla prawidłowej pracy głowic mieszających.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Serwisujemy głowice mieszające

Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo szybką realizację, tak aby proces produkcyjny lub technologiczny został błyskawicznie wznowiony. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że awaria jednego sprzętu może wpłynąć na straty dla całego przedsiębiorstwa, dlatego też nasi specjaliści gwarantują indywidualne podejście do każdego zlecenia, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu oraz dbałości o detale.

Serwis głowic mieszających jest przez nas wykonywany po przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, która pozwala na zaplanowanie wszystkich działań w taki sposób, aby ich realizacja przebiegła w sposób możliwie jak najszybszy. Co więcej, serwisowane urządzenia są przez nas dodatkowo zabezpieczane, dzięki czemu ich żywotność znacznie się wydłuża. Zachęcamy do przeprowadzanie regularnych przeglądów głowic mieszających, tak aby ewentualne mankamenty niwelować jeszcze zanim doprowadzą do powstania poważniejszych awarii.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt