Serwis chemicznych pomp dozujących

MANFLEX Serwis chemicznych pomp dozujących

Oferujemy usługi serwisowe chemicznych pomp dozujących, z wykorzystaniem nowoczesnych technik i sprawdzonych narzędzi oraz systemów. Nasza firma dysponuje bogatym zestawem części, mechanizmów oraz wszelkiego rodzaju układów, które mogą zastąpić elementy zepsute i zużyte. Dzięki temu gwarantujemy szybkie wykonanie usług serwisowych, co pozwoli na uzyskanie pełnej sprawności urządzenia w możliwie najkrótszym terminie.

Przed realizacją każdego zlecenia nasi specjaliści wykonują dokładną diagnostykę, która pozwala im określić aktualny stan chemicznych pomp dozujących, a także zaplanować dalsze działania. Umożliwia to także przygotowanie dokładnej wyceny dla naszych Klientów.

Serwis chemicznych pomp dozujących skupia się na jak najszybszym przywróceniu sprawności urządzenia, a także zabezpieczeniu go w taki sposób, aby mógł funkcjonować w sposób sprawny przez bardzo długi czas. Dajemy na to gwarancję. Realizujemy serwis pomp różnych producentów, spośród których wymienić możemy chociażby Rexroth/Hydromatik, Samhydraulik/Brevini, Krauss Maffei, Hennecke, Cannon, Rotary Power.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Serwisujemy chemiczne pompy dozujące (service metering pumps)

Dzięki temu jesteśmy gotowi zapewnić sprawną realizację bardzo szerokiej grupie Klientów. Niezależnie od tego, z jakich sprzętów korzystają, a także jakie są ich indywidualne potrzeby oraz wymagania. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Nasz dział serwisowy odpowie na każde zapytania oraz wątpliwości. Zgłoszenie typu zlecenia może odbyć się telefonicznie, formularz online, a także mailowo. Pracownicy przekażą szczegółowe informacje, które umożliwią wysyłkę pomp. Niezwłocznie po wykonaniu diagnostyki, przesłana zostanie dokładna wycena oraz orientacyjna data dostawy. Wszystko to sprawia, że nasi Klienci mają pełną kontrolę nad realizacją każdego zlecenia. Niezależnie od tego, jakiego urządzenia ono dotyczy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt