Regeneracja chemicznych pomp dozujących

MANFLEX Regeneracja chemicznych pomp dozujących

Chemiczne pompy dozujące podczas codziennego użytkowania w procesach technologicznych oraz produkcyjnych są narażone na wpływ czynników zewnętrznych, a także trudnych warunków pracy. Przekłada się to na spore ryzyko powstania awarii bądź zużycia poszczególnych elementów. Dlatego też w ofercie naszej firmy znajdują się usługi regeneracji tych urządzeń. Dzięki nim, możliwe staje się przywrócenie parametrów i pełnej sprawności pomp dozujących.

W przypadku każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby jego realizacja przebiegała w sposób najszybszy z możliwych. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, jak istotnymi elementami są pompy we wspomnianych wyżej procesach. Ich brak może przełożyć się na poważne straty, toteż szybka regeneracja pozwala na ich minimalizację.

Sprawna realizacja zleceń jest możliwa dzięki przeprowadzeniu dokładnej diagnostyki, która pozwala określić, w jakim stanie znajduje się urządzenia i co należy zrobić, aby możliwe stało się odzyskanie jego pełnej sprawności. Regeneracja ma charakter kompleksowy, co oznacza, że Klient otrzymuje w pełni funkcjonalny sprzęt, który będzie mógł być wykorzystywany przez długi czas.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Serwisujemy chemiczne pompy dozujące (regeneration metering pumps)

Zachęcamy również do regularnego serwisowania i zlecania przeglądów technicznych użytkowanych pomp. Jest to sposób na wykrycie potencjalnych awarii oraz uszkodzeń jeszcze przed tym, zanim zdążą wyrządzić poważniejsze szkody, przekładające się na zastopowanie pracy zakładu.

Nasi specjaliści przeprowadzają regenerację pomp różnych producentów, spośród których wymienić można między innymi takie firmy jak Rexroth/Hydromatik, Samhydraulik/Brevini, Krauss Maffei, Hennecke, Cannon, Rotary Power. Nasze doświadczenie, wiedza, a także bogate wyposażenie techniczne daje gwarancję realizacji zleconych usług na najwyższym możliwym poziomie. Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także poprzez wykorzystanie przygotowanego formularza online.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt