Naprawa chemicznych pomp dozujących

MANFLEX Naprawiamy chemiczne pompy dozujące

Nasi specjaliści zajmują się naprawą chemicznych pomp dozujących, wykonanych między innymi przez takich producentów jak Rexroth/Hydromatik, Samhydraulik/Brevini, Krauss Maffei, Hennecke, Cannon, Rotary Power.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego przed podjęciem jakichkolwiek działań naprawczych, przeprowadzamy dokładną diagnostykę oraz weryfikację stanu pompy chemicznej. Pozwala nam to zaplanować działania, a także przygotować indywidualną wycenę dla naszych Klientów. Dajemy gwarancję profesjonalnego podejścia do każdej naprawy, którego czasu realizacji, jak również przeprowadzenia dokładnych testów działania pompy już po wykonanej naprawie. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują sprzęt w pełni sprawny, gotowy do realizacji dalszych działań.

Korzystając z naszego doświadczenia oraz posiadanej wiedzy, jesteśmy w stanie wyeliminować wiele usterek, które w innych firmach wymagają wymiany wielu części lub całych komponentów. Co więcej, nasi technicy nie tylko przywracają pełną sprawność sprzętu, ale również dodatkowo zabezpieczają go na przyszłość, na przykład przed wystąpieniem korozji. Klienci zyskują więc pewność, że dostarczona pompa dozująca będzie funkcjonować przez długi czas.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Naprawiamy chemiczne pompy dozujące

W naszym asortymencie znajduje się wiele części, które są wykorzystywane w chemicznych pompach dozujących. Dzięki temu, możemy zagwarantować sprawną oraz szybką realizację każdego zlecenia, niezależnie od stanu dostarczanych do nas urządzeń. Przekłada się to także na zapewnienie, że wszelkie naprawiane pompy staja się w pełni sprawne i wolne od wszelkiego rodzaju wad. Do tego dochodzi gwarancja prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Jeśli stan urządzenia okażę się tak poważny, że jego naprawa nie będzie opłacalna pod względem ekonomicznym, nasi specjaliści zaproponują sprzęt zastępczy, dzięki któremu przerwa w pracy systemu okaże się możliwie jak najkrótsza.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt