Naprawa głowic mieszających

MANFLEX Naprawiamy głowice mieszające

Głowica mieszająca to element, który odpowiada za prawidłowe i efektywne działanie maszyny dozującej. Jej awaria skutkuje przerwaniem pracy. Nie jest jednak nieodwracalna. W Manflex zajmujemy się profesjonalną naprawą głowic mieszających. Jeśli Twój sprzęt przestał działać, zgłoś się do nas, a szybko pozbędziemy się usterki.

Naprawa głowic mieszających to zadanie dla profesjonalistów. Wymaga bowiem wysokich kwalifikacji. Nie bez znaczenia są również umiejętności praktyczne. Wraz z doświadczeniem rośnie precyzja działania, która w tym przypadku jest niezwykle istotna. Dlatego usunięcie wad warto powierzyć fachowcom. Nasi eksperci z powodzeniem przywrócili sprawność już dziesiątkom głowic mieszających. To dowód na to, że można nam zaufać.

Specjalizujemy się w naprawie głowic mieszających wszystkich uznanych na rynku marek, w tym m.in. Krauss Maffei, Hennecke, Cannon czy też Elastogran. Działamy szybko i sprawnie, jednak przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla naszych klientów liczy się nie tylko czas, ale i efektywność i niezawodność działania naprawionych urządzeń.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Naprawiamy głowice mieszające

Tym, co wyróżnia Manflex spośród innych firm oferujących naprawę głowic mieszających, jest indywidualne podejście do problemu. Przed naprawą bezpłatnie czyścimy sprzęt i mierzymy wszystkie jego tolerancje, tak aby poznać specyfikę wady i dobrać najlepsze rozwiązania naprawcze. Wymieniamy wszystkie części, które tego wymagają, wykorzystując wysokiej jakości podzespoły, gwarantujące długą żywotność sprzętu. Na tym jednak nie koniec.

Naprawa głowic mieszających obejmuje również szlif oraz obróbkę termiczną. Każde rozwiązanie poddajemy także testowi statycznemu i dynamicznemu, tak aby sprawdzić poprawność jego działania. Nasze naprawy objęte są gwarancją. Jesteśmy innowacyjną firmą, która cieszy się dużym zaufaniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi naprawcze były na jak najwyższym poziomie.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt