Pompy dozujące Rexroth/Hydromatik

MANFLEX Pompy Rexroth/Hydromatik (regeneracja, serwis, naprawa – metering pumps)

Chemiczne pompy dozujące są poddawane sporym obciążeniom podczas codziennej pracy. Do tego dochodzą również często ciężkie warunki pracy oraz wpływ różnego rodzaju czynników zewnętrznych, które mogą mieć przełożenie na kondycję tych urządzeń. Z tego też względu, w pewnym momencie dojść może do ich uszkodzenia, zużycia bądź zepsucia.

W takich przypadkach do akcji wkraczają nasi specjaliści, gwarantujący szybką i profesjonalną realizację każdego zlecenia. W naszej ofercie dostępne są usługi regeneracji, serwisu i naprawy chemicznych pomp dozujących Rexroth/Hydromatik. Firma ta jest ceniona za dostarczanie wysokiej klasy sprzętów do procesów produkcyjnych i technologicznych.

Nasi fachowcy doskonale znają się ich budowę, a także sposób działania, dzięki czemu w każdym przypadku są w stanie przywrócić ich funkcjonalność oraz pełną sprawność działania. W razie awarii, dokładamy wszelkich starań, aby usunąć usterkę bądź też w sprawny sposób wymienić wadliwą część lub element. Nasze wyposażenie pod tym względem jest bardzo bogate, dlatego Klienci nie muszą mieć obaw, że konieczność instalacji nowej części zamiennej spowoduje wydłużenie terminu realizacji. Wszystko wykonywane jest od razu, na miejscu, tak aby możliwe stało się jak najszybsze dostarczenie sprawnej pompy dozującej i ponowne uruchomienie procesu.

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

  • – Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.
  • – Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.
  • – Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
  • – Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.
  • – Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.
  • – Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.
  • – Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.
ZAMÓW TERAZ

MANFLEX Pompy dozujące Rexroth/Hydromatik

Nasze usługi dotyczą także regeneracji urządzeń. Ma ona charakter kompleksowy – sprzęt zostaje przez nas całkowicie odnowiony, dzięki czemu odzyskuje on pełną funkcjonalność. Proponujemy również profesjonalny serwis, wykonywany z użyciem sprawdzonych technik oraz narzędzi. Zachęcamy ponadto do regularnego wykonywania przeglądu użytkowanych pomp dozujących. Pozwoli to odpowiednio wczesne wykrycie ewentualnych problemów, dzięki czemu możliwe stanie się uniknięcie poważniejszej awarii.

Przed realizacją zlecenia wykonujemy dokładną diagnostykę dostarczanych nam sprzętów. Pozwala to na przygotowanie planu działania, a także wyceny. Nasi Klienci przez cały czas mają pod kontrolą wydatki oraz proces naprawy, regeneracji lub usług serwisowych. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez specjalny formularz online.

Gwarancja na regenerację pompy chemicznej:

Udzielamy gwarancji porównywalnych z oryginalnymi producentami pomp. Manflex gwarantuje, że wszystkie produkty, które naprawiamy lub regenerujemy, są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych w normalnych warunkach pracy i prawidłowego zastosowania przez 9 miesięcy po instalacji na maszynie lub 18 miesięcy od daty wysyłki.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt