MANFLEX > Regeneracja głowic mieszających

MANFLEX Regeneracja głowic mieszających

Głowice mieszające stanowią niezwykle ważny element maszyn dozujących – ich awaria bądź zużycie może więc doprowadzić do przerwania procesu produkcyjnego. W takich przypadkach niezbędna jest szybka regeneracja, która powoli przywrócić pełną sprawność sprzętu. Nasi specjaliści gwarantują wykorzystanie nowoczesnych technik i narzędzi, które pozwalają na sprawne i szybkie pozbycie się problemu.

Wykonywana przez nas regeneracja ma charakter kompleksowy. Urządzenia są odnawiane i przystosowywane do dalszej pracy przy pełnym obciążeniu. Zostają one dodatkowo zabezpieczone, co przekłada się na wydłużenie ich żywotności. Wszystko to gwarantuje powrót do pełnej sprawności oraz realizacji procesu produkcyjnego.

W trakcie regeneracji, wszystkie części oraz uszczelnienia są wymieniane. Przeprowadzany jest także szlif i obróbka termiczna. W ten sposób odnowiona głowica mieszająca zostaje poddana testom statycznym oraz dynamicznym, co daje gwarancję odzyskania jej pełnej sprawności. Manflex daje gwarancję na wszystkie przeprowadzone naprawy.

wyslij-manflex

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

–  Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.

–  Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.

–  Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.

–  Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.

–  Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.

–  Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.

–  Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.

MANFLEX Regenerujemy głowice mieszające

Nasi specjaliści zajmują się przeprowadzaniem regeneracji głowic mieszających wykonanych między innymi przez takie firmy jak Krauss Maffei, Hennecke, Cannon oraz Elastogran. Bogaty zestaw części pozwala na odnowienie także urządzeń wielu innych producentów.

W każdym przypadku korzystamy ze specjalnie dobranych, nowoczesnych narzędzi, które pozwalają na regenerację każdego typu głowic mieszających. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przekłada się również na gwarancję szybkiej realizacji całego zlecenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla procesu produkcyjnego jest sprawność wszystkich elementów systemu. Wiemy również, że przedłużające się przerwy w pracy mogą prowadzić do poważnych strat. Dlatego też robimy wszystko, aby regeneracja była przez nas przeprowadzana w możliwie najkrótszym czasie. Z zachowaniem najwyższej dbałości.

 

gwarancja

Gwarancja naprawy głowicy mieszającej (mixing head):

Wszystkie naprawy są objęte gwarancją na 150 000 strzałów lub 180 dni od daty wysyłki, w zależności od tego, co wystąpi wcześniej. Gwarancja obejmuje wyłącznie wadliwe wykonanie i/lub części/uszczelnienia wymienione przez Manflex. Drozbiórka głowicy mieszającej przez personel inny niż Manflex powoduje unieważnienie gwarancji. Głowicę mieszającą należy zwrócić do Manflex na koszt klienta w celu oceny warunków gwarancji.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt