MANFLEX > Głowice mieszające Hennecke

MANFLEX Głowice mieszające Hennecke (regeneracja, serwis, naprawa)

Awaria głowicy mieszającej może być problematyczna. Przekłada się bowiem na opóźnienie procesu produkcyjnego, co z kolei może doprowadzić do spowolnienia zamówień i strat finansowych. Wszystko to sprawia, że sprawność tego typu elementów jest kluczowa. Warto wiec pamiętać o regularnych przeglądach. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, najlepszym rozwiązaniem okaże się skorzystanie z usług specjalistów.

Manflex oferuje przeprowadzenie sprawnej naprawy, serwisu lub regeneracji głowic mieszających firmy Henneckie. Producent ten jest znany i ceniony ze względu na wysoką jakość wykonania swoich urządzeń. Znajdują one zastosowanie w wielu procesach produkcyjnych oraz technologicznych, zapewniając niezawodną pracę i uzyskanie wysokich parametrów technicznych. W przypadku ich awarii, nasi specjaliści zagwarantują szybkie przywrócenie ich do pełnej sprawności, co pozwoli zachować ciągłość produkcyjną.

wyslij-manflex

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

–  Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.

–  Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.

–  Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.

–  Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.

–  Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.

–  Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.

–  Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.

MANFLEX Głowice mieszające Hennecke

Usługi naprawcze poprzedzane są dokładną diagnostyką, której celem jest określenie stanu sprzętu, a także przygotowanie planu działania. Na tym etapie przekładamy również wycenę oraz proponujemy dalsze kroki, które pozwolą na ponowne wykorzystanie głowicy mieszającej w możliwie najkrótszym czasie. Jest to możliwe także dlatego, że w naszych zasobach posiadamy bogaty zestaw części do głowic Hennecke. Dzięki temu wszystkie niezbędne czynności wykonujemy od razu, na miejscu. Bez zbędnego przedłużania.

Na tych samych zasadach wykonywany jest serwis. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż głowice mieszające powinny zapewnić pełną sprawność działania od razu. Wykorzystywane przez nas technologie oraz narzędzia wszystko to umożliwiają. W przypadku regeneracji głowic mieszających Hennecke wymieniane są wszystkie niezbędne części i uszczelnienia. Realizowany jest proces szlifu i obróbki termicznej, a urządzenie przechodzi przez testy statyczne i dynamiczne. Nasi Klienci mają więc pewność, że otrzymają w pełni sprawny sprzęt. Na każdą naprawę nakładamy gwarancję.

 

gwarancja

Gwarancja naprawy głowicy mieszającej (mixing head):

Wszystkie naprawy są objęte gwarancją na 150 000 strzałów lub 180 dni od daty wysyłki, w zależności od tego, co wystąpi wcześniej. Gwarancja obejmuje wyłącznie wadliwe wykonanie i/lub części/uszczelnienia wymienione przez Manflex. Drozbiórka głowicy mieszającej przez personel inny niż Manflex powoduje unieważnienie gwarancji. Głowicę mieszającą należy zwrócić do Manflex na koszt klienta w celu oceny warunków gwarancji.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt