MANFLEX > Głowice mieszające Elastogran

MANFLEX Głowice mieszające Elastogran (regeneracja, serwis, naprawa)

Firma Manflex oferuje realizacje usług regeneracji, serwisowania oraz naprawy głowic mieszających Elastogran. Producent ten dostarcza na rynek urządzenia wykorzystywane podczas obróbki materiałów, a także w ramach procesów produkcyjnych i technologicznych. Wysoka jakość wykonania głowic sprawia, że są one chętnie wykorzystywane zarówno w naszym kraju, jak i za granicą.

Dysponujemy bogatym zestawem części kompatybilnych z głowicami Elastogran, dlatego jesteśmy w stanie wszelkie zlecane zadania w sposób bardzo szybki i sprawny. Bez konieczności długiego czekania na dostarczenie niezbędnych elementów, które pozwoliłyby przywrócić pełną sprawność dostarczanych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że ich niezawodne działanie jest kluczowe dla realizacji wielu zadań. Ewentualne przerwy mogłyby bowiem przełożyć się na straty finansowe.

 

wyslij-manflex

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

–  Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.

–  Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.

–  Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.

–  Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.

–  Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.

–  Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.

–  Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.

MANFLEX Głowice mieszające Elastogran

Naprawa głowic mieszających Elastogran jest wykonywana przy użyciu nowoczesnych technik oraz narzędzi. Na wstępie przeprowadzamy dokładną diagnostykę, która pozwala określić stan urządzenia, a także przygotować dalszy plan działania. W ten sposób przygotowujemy również wycenę, która następnie jest przedstawiana klientowi. W ciągu dalszych działań robimy wszystko, aby pełna sprawność urządzenia została uzyskana w możliwie najkrótszym czasie. To samo tyczy się serwisowania głowic mieszających Elastogran. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbałości o najmniejsze nawet detale.

W ramach regeneracji głowic mieszających Elastogran, wymieniane są wszystkie niezbędne części oraz uszczelnienia. Przeprowadzany jest także szlif, obróbka termiczna oraz testy statyczne i dynamiczne. Wszystko to pozwala przygotować w pełni odnowioną głowicę, którą następnie będzie można wykorzystać w procesie produkcyjnym. Na każdą naprawdę nakładamy gwarancję. Zachęcamy do kontaktu!

.

gwarancja

Gwarancja naprawy głowicy mieszającej (mixing head):

Wszystkie naprawy są objęte gwarancją na 150 000 strzałów lub 180 dni od daty wysyłki, w zależności od tego, co wystąpi wcześniej. Gwarancja obejmuje wyłącznie wadliwe wykonanie i/lub części/uszczelnienia wymienione przez Manflex. Drozbiórka głowicy mieszającej przez personel inny niż Manflex powoduje unieważnienie gwarancji. Głowicę mieszającą należy zwrócić do Manflex na koszt klienta w celu oceny warunków gwarancji.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt