MANFLEX > Głowice mieszające Cannon

MANFLEX Głowice mieszające Cannon (regeneracja, serwis, naprawa)

Głowice mieszające firmy Cannon są produkowane w różnych wariantach, wykorzystywanych między innymi w procesach wytwórczych. Gwarantują sprawną obróbkę, przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych oraz pełnej efektywności działania. Nasza firma oferuje usługi naprawcze, serwisowe i regeneracyjne tych urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z konieczności jak najszybszego przywrócenia pełnej sprawności tych sprzętów, co pozwoli na wznowienie procesów realizowanych w firmie. Dlatego też korzystamy z nowoczesnych technik oraz narzędzi, a w naszym wyposażeniu znajduje się mnóstwo części kompatybilnych z głowicami mieszającymi właśnie tego producenta. Daje to gwarancję niezwykle sprawnej realizacji – nasi Klienci mogą być spokojni o to, że wykonamy ją w możliwe najkrótszym terminie.

Dzięki bogatemu wyposażeniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, usługi naprawcze są przeprowadzane w sposób kompleksowy. Najpierw przeprowadzamy diagnostykę, która pozwala ocenić stan urządzenia, a także zaproponować Klientom dalsze działanie. W ten sposób przygotowujemy również dokładną wycenę. Dzięki temu, Klienci przez cały czas mają kontrolę nad wydatkami. Następnie przeprowadzany jest proces naprawczy.

 

wyslij-manflex

Aby wysłać pompę lub głowicę mieszającą do Manflex, wykonaj następujące czynności:

–  Skontaktuj się z naszym działem serwisowym, aby zgłosić typ urządzenia i rodzaj awarii.

–  Nasz dział serwisowy przekaże Ci szczegółowe informacje dotyczące wysyłki.

–  Zapakuj pompę/głowicę w odpowiedni pojemnik, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.

–  Dołącz karty charakterystyki chemikaliów które są używane w jednostce.

–  Gdy element zostanie dostarczony, technicy Manflex rozbiorą go i wyczyszczą, aby ocenić jego stan.

–  Wycena naprawy i orientacyjna data dostawy zostaną niezwłocznie przesłane do zatwierdzenia.

–  Wymagamy pisemnego zamówienia aby rozpocząć naprawę.

MANFLEX Głowice mieszające Cannon

W ofercie naszej firmy znajdują się również usługi serwisowe, obejmujące każdy model głowic mieszających Cannon. W ten sposób możliwe staje się błyskawiczne przywrócenie sprawności głowicy. To samo tyczy się regeneracji. Wszystkie najważniejsze części oraz uszczelnienia zostają wymienione. Głowice zostają poddana również szlifowi, obróbce termicznej, a także testom statycznym i dynamicznym. Pozwala nam to dać gwarancję, że urządzenie nie tylko odzyska swoje właściwości, ale również zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczone na przyszłości. Przełoży się to na bezawaryjne działanie przez bardzo długi czas. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez przygotowany formularz online.

 

gwarancja

Gwarancja naprawy głowicy mieszającej (mixing head):

Wszystkie naprawy są objęte gwarancją na 150 000 strzałów lub 180 dni od daty wysyłki, w zależności od tego, co wystąpi wcześniej. Gwarancja obejmuje wyłącznie wadliwe wykonanie i/lub części/uszczelnienia wymienione przez Manflex. Drozbiórka głowicy mieszającej przez personel inny niż Manflex powoduje unieważnienie gwarancji. Głowicę mieszającą należy zwrócić do Manflex na koszt klienta w celu oceny warunków gwarancji.

Potrzebujesz wsparcia specjalistów z MANFLEX ?

Kontakt